آزمايشگاه ایران فعالیت آمریکا ایرانی

آزمايشگاه: ایران فعالیت آمریکا ایرانی آلبرایت منافقین آمریکایی تروریستی گروهک منافقین

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری هیچ وقت پُست سیاسی منتشر نمی‌کنم / مرجانه گلجین

بازیگر سریال “سه دونگ سه دونگ” گفت: من معمولاً تلاش می کنم حرفی را نزنم که به طبع کسی سازگار نباشد. طبیعتاً متن و یا تصویری را منتشر می کنم که عموم جامعه با آن

هیچ وقت پُست سیاسی منتشر نمی‌کنم / مرجانه گلجین

مرجانه گلجین: هیچ وقت پُست سیاسی منتشر نمی کنم

عبارات مهم : اخبار

بازیگر سریال “سه دونگ سه دونگ” گفت: من معمولاً تلاش می کنم حرفی را نزنم که به طبع کسی سازگار نباشد. طبیعتاً متن و یا تصویری را منتشر می کنم که عموم جامعه با آن هم راستا باشند. به عنوان مثال من هیچ وقت پست سیاسی منتشر نمی کنم چون کلاً آدم سیاسی نیستم.

مرجانه گلجین بازیگر سینما و تلویزیون در گفت وگو با میزان، درخصوص حضور خود در اینترنت گفت: من در شبکه های مجازی فعالیت دارم و در اینستاگرام صفحه ام را خودم مدیریت می کنم. البته صفحاتی به نام من در اینستاگرام وجود دارد که به وسیله دوستان مدیریت می شود.

هیچ وقت پُست سیاسی منتشر نمی‌کنم / مرجانه گلجین

وی به همین جهت ادامه داد: من زیاد دوست ندارم در شبکه های مجازی فعال باشم و ولی اگر اتفاقی در جامعه بیفتد و یا مطلبی مناسب با حال و هوای خودم باشد آن را در صفحه ام منتشر می کنم.

بازیگر سریال “سه دونگ سه دونگ” راجع به ارائه نظرات خود در اینترنت تصریح کرد: بعضی اتفاقات و حوادث رخ می دهند که من نمی توانم در مورد آنها نظری ندهم. من حساسیت بسیار خاص ای به نگهداری و پاسداشت محیط زیست دارم و تلاش می کنم این دغدغه خود را زیاد در شبکه های مجازی منتشر کنم.

بازیگر سریال “سه دونگ سه دونگ” گفت: من معمولاً تلاش می کنم حرفی را نزنم که به طبع کسی سازگار نباشد. طبیعتاً متن و یا تصویری را منتشر می کنم که عموم جامعه با آن

وی راجع به بیانات جنجالی بعضی افراد در شبکه های مجازی اضافه کرد: من معمولاً تلاش می کنم حرفی را نزنم که به طبع کسی سازگار نباشد. طبیعتاً متن و یا تصویری را منتشر می کنم که عموم جامعه با آن هم راستا باشند. به عنوان مثال من هیچ وقت پست سیاسی منتشر نمی کنم چون کلاً آدم سیاسی نیستم.

گلچین راجع به برنامه خود جهت تعطیلات نوروز خاطرنشان کرد: خیلی دوست داشتم نوروز امسال را به مسافرت بروم ولی به علت کسالت مادرم نمی توانم پایتخت کشور عزیزمان ایران را ترک کنم و تلاش می کنم از هوای خوب پایتخت کشور عزیزمان ایران در ایام تعطیلات استفاده کنم. امیدوارم در سال 96 شاهد حوادث بد و اخبار بد نباشیم و جهت تمام مردم سرزمینم آرزوی سلامت می کنم.

واژه های کلیدی: اخبار | سیاسی | بازیگر | مدیریت | شبکه های مجازی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz