آزمايشگاه ایران فعالیت آمریکا ایرانی

آزمايشگاه: ایران فعالیت آمریکا ایرانی آلبرایت منافقین آمریکایی تروریستی گروهک منافقین

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تصویر العمل یحیی گل‌محمدی به مصاحبه تند عنایتی

سرمربی تراکتورسازان به بیانات تند عنایتی مبنی بر پیوستن شربتی به تراکتورسازی تصویر العمل نشان داد. 

تصویر العمل یحیی گل‌محمدی به مصاحبه تند عنایتی

تصویر العمل یحیی گل محمدی به مصاحبه تند عنایتی

عبارات مهم : تصویر

سرمربی تراکتورسازان به بیانات تند عنایتی مبنی بر پیوستن شربتی به تراکتورسازی تصویر العمل نشان داد.

به گزارش ایسنا، یحیی گل محمدی، در خصوص مصاحبه های اخیر رضا عنایتی گفت: عنایتی سال ها دوست و هم بازی من در تیم ملی بوده و ما خاطرات خیلی خوبی در کنار هم داریم. از خواندن بیانات او متعجب و متأسف شدم. من می دانم که عنایتی می تواند در مربی گری آینده درخشانی داشته باشد ولی نباید فراموش کند که احترام به همکار و رعایت اخلاق و ادب یکی از نخستین اصول مربی گری در فوتبال است.

تصویر العمل یحیی گل‌محمدی به مصاحبه تند عنایتی

سرمربی تراکتورسازی اضافه کرد: شایسته بود سرمربی سیاه جامگان ابتدا صحت ادعای خودش را بررسی کند و بعد از آن چنین بیانات تندی در خصوص این عنوان داشته باشد. ما به هیچ وجه پای هیچ بازیکنی ننشستیم. نه توان مالی تطمیع بازیکنان سایر تیم ها را داریم و نه می توانیم به زور و اجبار، بازیکنان تیم های دیگر را جذب کنیم.

گل محمدی خاطرنشان کرد: در خصوص جذب رضا شربتی هم باید بگویم که ما در پست دفاع چپ سه گزینه در لیگ برتر داشتیم که هر سه سرباز بودند و در نهایت شربتی را گزینش کردیم ولی به هیچ وجه این طور نبوده که پای بازیکنی نشسته باشیم و از او بخواهیم سرباز شود و به این جا بیاید بلکه میل به خود بازیکنان بوده که دوست داشتند در تیم بزرگ و پرهواداری مثل تراکتورسازی بازی کنند.

سرمربی تراکتورسازان به بیانات تند عنایتی مبنی بر پیوستن شربتی به تراکتورسازی تصویر العمل نشان داد. 

سرمربی تیم تراکتورسازی در آخر گفت: شایسته نیست جواب هر توهین و لفظ نامناسبی را با ادبیات مشابه بدهیم ولی ای کاش فراموش نکنیم که فوتبال اوج و پایین های زیادی خواهد داشت و همه ما عضو یک خانواده بزرگ هستیم.

وی ادامه داد: شاید بهتر بود عنایتی حرمت رفاقت چند ساله را حفظ می کرد و ابتدا در تماسی با خود من حقیقت ماجرا را جویا می شد. اگر صحبت های من جهت او قانع کننده نبود می توانست چنین بیانات و مصاحبه ای را مطرح کند. فکر می کنم وی پیش از این که حقیقت ماجرا را دانسته باشد تصمیم عجولانه ای گرفت. به هر ترتیب من جهت رضا عنایتی که همچنان دوست و همکار خوب من است آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در دوران مربی گری هم مثل دوران بازیگری موفق باشد.

واژه های کلیدی: تصویر | سرمربی | گل محمدی | بازیکنان | رضا عنایتی | سرمربی تیم | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz