آزمايشگاه ایران فعالیت آمریکا ایرانی

آزمايشگاه: ایران فعالیت آمریکا ایرانی آلبرایت منافقین آمریکایی تروریستی گروهک منافقین

گت بلاگز گزارش ترامپ و تروریست‌های خون آشام بر علیه ایران

اعضای گروهک تروریستی منافقین که دستانشان به خون 17 هزار شهروند ایرانی آلوده هست، اینبار هم به یک پروژه از‌بین‌برده‌شده و نخ‌نما توسل جسته‌اند و جهت خ

ترامپ و تروریست‌های خون آشام بر علیه ایران

اعضای گروهک تروریستی منافقین که دستانشان به خون 17 هزار شهروند ایرانی آلوده هست، اینبار هم به یک پروژه از‌بین‌برده‌شده و نخ‌نما توسل جسته‌اند و جهت خوشآمد غربی‌ها مدعی وجود فعالیت هسته‌ای اعلام نشده در تاسیسات پارچین شده‌اند.

مترسک‌های منافق باز هم وارد صحنه شدند!

گروهک تروریستی منافقین در ماه‌های اخیر با توجه به عوض کردن در هیئت حاکمه آمریکا و ظهور جنبش‌های افراطی راستگرا در اروپا به تکاپو افتاده است تا از جو متشنج و خصمانه ایجاد شده است استفاده ببرد و به لطف مواهب دلاری و یورویی مغرب زمین از اغماء و انزواء خارج شود و بار دیگر به حیات نامشروع و سرشار از جنایت و ترورش استمرار دهد.
اعضای این گروهک تروریستی که دستانشان به خون 17 هزار شهروند ایرانی آلوده هست، اینبار هم به یک پروژه از‌بین‌برده‌شده و نخ‌نما توسل جسته‌اند و جهت خوشآمد غربی‌ها مدعی وجود فعالیت هسته‌ای اعلام نشده در تاسیسات پارچین شده‌اند.
یک ادعای مضحک تکراری
در آخرهای هفته گذشته در واشنگتن کنفرانسی خبری اطراف فعالیت هسته‌ای کشور عزیزمان ایران بعد از برجام برگزار شد که در آن ادعایی تازه علیه کشورمان مطرح شد. در این کنفرانس خبری فردی بنام «علیرضا جعفرزاده» که فاکس نیوز از وی به عنوان نایب مدیر گروهک تروریستی منافقین یاد کرده، مدعی شده است که کشور عزیزمان ایران بعد از برجام بدنبال دست‌یابی به سلاح هسته‌ای است.

فرد نام برده در این نشست تصاویری ماهواره‌ای از کشور عزیزمان ایران ارائه کرده و مدعی شده است فعالیت نظامی هسته‌ای کشور عزیزمان ایران با وجود برجام ادامه دارد.

عباس عراقچی معاون امورحقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه در تصویر العمل به این گزافه گویی منافین، تصریح کرده که گروهک تروریستی و منفور منافقین هیچگاه جایگاهی نزد ملت کشور عزیزمان ایران نداشته و دورانی که جامعه بین‌الملل به نمایش‌های مضحک این گروهک و جازدن ساختمان‌های اداری به جای تاسیسات هسته‌ای توجه نشان می‌داد، مدت‌هاست که گذشته است.
تصویر العمل عراقچی به گرافه گویی تازه منافقین
عراقچی گفته هست، توسل جستن مجدد منافقین به این سناریوی شکست‌خورده نشان‌دهنده عمق عقب‌افتادگی فکری و سیاسی این گروهک و تلاش مذبوحانه آنان جهت خوش‌رقصی برابر هیات حاکمه تازه آمریکا و فراهم‌کردن خوراک جهت افراط‌گرایان آن کشور است که ناامیدانه درپی بهانه‌ای جهت خروج از برجام هستند.
معاون وزیر خارجه کشور عزیزمان ایران در آخر واکنشش به گزافه گویی تازه منافقین یک توصیه هم جهت دولتمردان تازه آمریکا داشته است و خطاب به آنها گفته است که توصیه می‌کنم در دام آدرس‌های غلط و پرونده‌سازی‌های گمراه‌کننده‌ای که از سوی تروریست‌ها و حامیان منطقه‌ای آنها جهت ترویج ایران‌هراسی انجام می‌شود، نیفتید.

ترامپ و تروریست‌های خون آشام بر علیه ایران

اذعان ناخواسته هیئت حاکمه تازه آمریکا به صلح آمیز بودن فعالیت‌های هسته‌ای کشور عزیزمان ایران
اما ادعای از‌بین‌برده‌شده و نخ نمای منافقین جنایتکار در شرایطی علیه فعالیت صلح آمیز هسته‌ای کشور عزیزمان ایران مطرح می‌شود که هفته گذشته «رکس تیلرسون» وزیر خارجه آمریکا، در نامه‌ای به کنگره این کشور، پایبندی کشور عزیزمان ایران به برجام را تائید کرد. همچنین ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا نیز علی‌رغم میل باطنی‌اش مجبور به اذعان این امر شد که برجام از سوی کشور عزیزمان ایران نقض نشده است.
همچنین در آخرهای سال 1390 در اوج پرونده‌سازی‌ هسته‌ای غربی‌ها علیه کشور عزیزمان ایران و گزارش‌های مغرضانه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی علیه فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای کشورمان، 16 نهاد اطلاعاتی آمریکایی طی گزارشی بر عدم جهت‌گیری برنامه هسته‌ای کشور عزیزمان ایران به اهداف تسلیحاتی اذعان کردند.
بازدید آمانو از پارچین در شهریور 94
در شهریور94 نیز یوکیا آمانو مدیرکل آژانس انرژی اتمی که پیش‌ از آن اعلام کرده بود «طبق پروتکل الحاقی ما می‌توانیم از هر مرکز نظامی در کشور عزیزمان ایران که مورد نیاز بدانیم بازرسی به عمل بیاوریم» با سفر به پایتخت کشور عزیزمان ایران به همراه معاون امور پادمانی‌اش “تروا واریورانتا”، در چارچوب توافق “نقشه راه” از سایت پارچین دیدار کرد.
آمانو در بازگشت به وین در جلسه شورای حکام با اشاره به دیدار خود از «پارچین»، گفت: «این نخستین بار بود که آژانس از این نقطه دیدار می‌کرد. ما وارد ساختمانی شدیم که آژانس پیش از این، تنها می‌توانست با استفاده از تصویرهای ماهواره‌ای، شاهد آن باشد؛ داخل ساختمان، ما نشانه‌هایی از فعالیت‌های تازه نوسازی مشاهده کردیم. هیچ تجهیزاتی داخل ساختمان وجود نداشت».
ادعای مضحکی که منافقین در تیر 92 مطرح کردند
اما ادعاهای پوچ و توخالی منافقین علیه فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای کشور عزیزمان ایران که بعضا مورد استناد دول غربی قرار می‌گیرد، مسبوق به سابقه هست؛ در تیرماه 92 نیز گروهک منافقین با صدور بیانیه‌ای ادعاهای تازه‌ای را راجع به برنامه صلح آمیز هسته‌ای کشورمان مطرح کرد. ادعاهایی که در جهت تلاش‌های گذشته این شرکت در به راه انداختن هوا رسانه‌ای، علیه فعالیت‌های صلح آمیز هسته ای جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران بود. در این بیانیه ادعا شده است بود کشور عزیزمان ایران از سال 1386 در حال احداث تاسیسات هسته‌ای جدیدی در نزدیکی شهر دماوند هست. در همان مقطع زمانی سخنگوی وقت وزارت امور خارجه کشورمان این ادعاها را تکذیب نمود و آن‌ها را ادامه داستان سرایی‌های گروهک ورشکسته منافقین خواند.
کارکرد تنزل‌یافته تروریست‌های منافق جهت اربابان غربی‌شان
اما به نظر می‌رسد، این روزها کارکرد منافقین جهت غربی‌ها صرفا به اهرم فشاری تبلیغاتی علیه کشورمان تنزل یافته و غربی‌ها که در بهمن 1387 در اقدامی تعجب‌برانگیز، نام گروهک منافقین را از لیست گروهای تروریستی خارج کردند، این روزها مترصند تا با گزاره‌های گزاف و کذب منافقین علیه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران به پرونده‌سازی‌های حقوق بشری و هسته‌ای علیه کشورمان دست بزنند و درصورت رد اسناد مخدوششان نیز به ایجاد فضای رسانه‌ای و تبلیغاتی علیه پایتخت کشور عزیزمان ایران دلخوش باشند و آن را دستمایه امتیازگیری قرار دهند.
چندی پیش بود که مک‌کین سناتور جمهوریخواه آمریکایی و مدیر کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا که در میان هیئت حاکمه آمریکا در دشمنی با کشور عزیزمان ایران سرآمد هست، به تیرانا پایتخت آلبانی رفت تا در میتینگ تروریست‌های منافق شرکت کند و در آنجا ضمن حمایت از این تروریست‌ها، ادعاهای کذبی را به منظور فضاسازی تبلیغاتی علیه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران مطرح گرداند.
دیوید آلبرایت کیست؟
البته دروغ پردازی غربی‌ها علیه فعالیت‌های صلح آمیز هسته‌ای کشورمان صرفا از مجرای گروهک تروریستی و بدنام منافقین دنبال نمی‌شود و آنها حتی در این راه به متخصصان صنعت هسته‌ای نیز متوسل می‌شوند تا آنها با ارائه گزارش‌های جعلی، اطراف فعالیت‌های هسته‌ای کشور عزیزمان ایران پرونده سازی کنند. یکی از این افراد «دیوید آلبرایت» هست؛ وی که عضوی از “بنیاد دفاع از دموکراسی” آمریکا هم محسوب می‌شود، سالهاست ریاست موسسه علوم و امنیت بین‌المللی (ISIS) را برعهده دارد؛ موسسه‌ای که به ظاهر در جهت عدم اشاعه تسلیحات هسته‌ای فعالیت می‌کند، ولی عمده هدفش جلوگیری از شکسته شدن انحصار آمریکا در بحث جنگ‌افزارهای ویرانگر اتمی است.

آلبرایت در می 2012(اردیبهشت 1391) طی گزارش مدعی شد، کشور عزیزمان ایران در تاسیسات هسته‌ای‌اش، فعالیت‌های مشکوک نظامی انجام می‌دهد؛ این گزارش آلبرایت، به دستمایه سردمداران آمریکا و شورای امنیت جهت وارد آوردن فشار زیاد به کشور عزیزمان ایران تبدیل شد.
وی همچنین با ارائه اسناد خدشه دار اطراف سایت پارچین، تلاش بسیاری را به خرج داد تا ماهیت فعالیت‌های هسته‌ای کشور عزیزمان ایران را نظامی جلوه دهد و جهت رسانه‌ها و سیاستمداران غربی خوراک تبلیغاتی جهت هجمه پراکنی به کشور عزیزمان ایران فراهم آورد و پروژه کشور عزیزمان ایران هراسی را در بحث هسته‌ای تکمیل کند.
آلبرایت که در لابی صهیونیستی آیپک هم دارای کرسی خاص هست، با ماموریتی که از سوی صهیونیست‌ها به وی تفویض شده است بود، پروژه شایعه پراکنی و شانتاژ رسانه‌ای اطراف فعالیت‌های هسته‌ای صلح آمیز کشورمان را به پیش می‌برد؛ وی در برهه‌ای به عنوان کارشناس هسته‌ای جهت ایجاد مشروعیت در اعمال تحریم‌های ظالمانه علیه ایران، مدام در رسانه‌های غربی مدعی می شد که کشور عزیزمان ایران تا سال 2014 به بمب اتم دست می‌یابد.
دیوید آلبرایت در سپتامبر 2014 (شهریور93) در بحبوحه مذاکرات هسته‌ای جهت حصول برجام، در کنفرانسی که به وسیله بنیاد دفاع از دموکراسی برگزار شده است بود، به ایراد صحبت پرداخت و از اعضای کنگره آمریکا خواست تا با وارد آوردن فشارهای بیشتر، مانع از حداقل امتیازهایی شوند که هیئت ایرانی جهت بدست آوردن آن چانه‌زنی می‌کند.
در همان وقت دیوید آلبرایت با مقالاتی که در نشریاتی همچون نیویورک‌تایمز، واشنگتن‌پست و یواس‌ای تودی، منتشر می‌کرد تلاش داشت این توصیه را به کنشگران سیاسی و رسانه‌ای غربی القاء کند که کشور عزیزمان ایران به موازات محدودیت‌هایی که در توافق هسته‌ای می‌پذیرد، در تلاش است تا تاسیسات غنی‌سازی پنهان، احداث و دایر کند.
منبع: میزان

واژه های کلیدی: ایران | فعالیت | آمریکا | ایرانی | آلبرایت | منافقین | آمریکایی | تروریستی | گروهک منافقین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz